cart0

Pirkumu grozs

0.00 €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs!

PRO

Modelis: PRO
Pieejamība: 2-3 nedēļu laikā
pēc pieprasījuma

Sekcijveida garāžu vārti PRO

BASIK - slēgtā kontura paneļi (biezums 40mm) tiek izgatavoti no augstas kvalitātes cinkota tērauda slāņa, atbilstoši standartam UNI EN 10326 un piepildīti ar augstā blīvuma (40 +/- 4 kg/m3) poliuretāna putām. Šādai paneļu konstrukcijai ir ļoti spēcīga aizsardzība pret saules stariem. Siltumvadītspēja - 0,58 Вт / м2К. Konstrukcija 100% aizsargā no pirkstu iespiešanas.

Pārslēdze.Pateicoties jaunai konstrukcijai PRO garāžu durvīm savienojumam nepieciešams min. 420 mm augstums.

Darba cikli.Garāžu vārti aprīkotas ar atsperēm Torsion, kuru izturība ir 25 000 - 50 000 atvēršanas - aizvēršanas cikli, diametrs 51-152 mm. Visi vārti aprīkoti ar aizsardzību pert lūzumu atsperēs.

Tiek izgatavotas no cinkota tērauda, biezums 2 mm. (Visi savienojuma darbi tiek veikti, tā saucamā aukstā kniedēšana, tapēc galvāniskais aizsarg slānis netiek skarts). Konstrukcija PRO ļoti izturīga un labi aizsargātā pret koroziju.

No standarta krāsu paletes tiek piedāvāti 6 variantov. Pēc klientu pieprasījuma ir iespējams nokrāsot jebkurā krāsā no RAL paletes. Krāsošanai izmanto augstākās kvalitātes vācu divkomponentu krāsas, kas nodrošina krāsu izturību un piesātinājumu, un nav tendētas uz izbalēšanos.

Pieprasījumu un jautajumus cenu aprēķināšanai sūtīt uz e-pastu : svmodul@inbox.lv

Pirms apmaksājiet rēķinu, lūdzam sazināties ar operatoru  - 29731499

 

 

 

 

 

 

 

Razotājs: Itālija