cart0

Pirkumu grozs

0.00 €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs!

Sistēma MB-SR50N MB-SR50N HI +

Ražotājs: MONOLIT windows and doors, aluminum system
Modelis: MB-SR50N MB-SR50N HI+ fasāde sistēmas
Pieejamība: Pieejams
pēc pieprasījuma

Transomsistēma MB-SR50N ir paredzēta vieglu aizkaru sienu - plakanu piekārtu un iebūvētu, kā arī jumtu, jumta logu un citu telpisko konstrukciju - būvēšanai un ražošanai. Saskaņā ar mūsdienu arhitektūras tendencēm tas ļauj apšūt kolonnu un siju profilus no fasādes iekšpuses un iegūt dažādas izskata iespējas. Šī sistēma ir arī pamats versijai MB-SR50N HI + ar paaugstinātu siltumizolācijas un ugunsdrošības risinājumiem, tā ir saistīta arī ar dažāda veida logu konstrukciju: slīpa-bīdāma, mansarda un integrēta ar fasādi. Pateicoties bagātīgajam risinājumu piedāvājumam, kas balstīts uz MB-SR50N fasādi, arhitekti un dizaineri var atdzīvināt pat visdrosmīgākās idejas stikla un alumīnija konstrukciju jomā.

MB-SR50N / MB-SR50N HI

Versija ar labākajiem siltuma un skaņas izolācijas parametriem, kurā izmantots modificēts Pe izolators. Pareizo šī izolatora formu papildus spēcīgai aizsardzībai pret siltuma iekļūšanu nodrošina arī pareiza piestiprināšana ar skrūvēm, kas nostiprina skavas, kas ir svarīgi, uzstādot fasādi. Jaunie piederumi šajā sistēmā arī dod jums lielāku brīvību stikla izvēlē.

MB-SR50N EFEKT

Fasāde, kas, pateicoties īpašas loga stikla nostiprināšanas sistēmas izmantošanai, no ārpuses piešķir vienmērīgu gludas stikla sienas izskatu, atdalītu ar divu centimetru platu vertikālu un horizontālu līniju struktūru. To var izmantot ar lielām, smagām, vienas vai divkameru stikla pildvielām, ieskaitot laminētu stikla maisiņus un necaurspīdīgus kompozītmateriālu stikla paneļus.

MB-SR50N IW

MB-SR50N IW sistēma ļauj izmantot atvēršanas logu, kas integrēts ar statņu un transom profiliem. Fasādes lauks ar pagrieziena un pagrieziena logu pēc izskata neatšķiras no blakus esošajiem tukšajiem stikla laukiem. Šīs sistēmas priekšrocība ir tās daudzpusība - ir pieejamas 3 iespējas: standarta, plakana sloksne un EFEKT dizains.

MB-SR50N OW

Noliekamais, ievelkamais logs ir veidots divos stiklojuma variantos: kā logs ar redzamu ārējo sloksni, kas fiksē stiklu un uzsver loga kontūru, vai kā bezrāmju konstrukcija, izmantojot ārējā loga stikla strukturālās līmēšanas tehnoloģiju uz alumīnija rāmi. Tas ļauj būvēt konstrukcijas ar lieliem izmēriem un augstiem tehniskajiem parametriem.

MB-RW

Jumta logs mB-RW ir paredzēts uzstādīšanai uz jumtiem ar slīpuma leņķi no 3 ° līdz 75 ° attiecībā pret horizontāli. Profilu forma un to kompaktais dizains padara struktūru diezgan stingru un neizvirzās virs jumta plaknes, un lietus ūdens no tās tiek viegli novadīts. Eņģes ir paslēptas profilu iekšpusē, lai tās netiktu pakļautas atmosfēras ietekmei. MB-RW logs ir ļoti estētiski pievilcīgs, tajā pašā laikā izturīgs un funkcionāls

Image