cart0

Pirkumu grozs

0.00 €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs!

IDO-SLIM HOME

Modelis: IDO-SLIM HOME
Pieejamība: 2-3 nedēļu laikā
pēc pieprasījuma

Sekcijveida garāžu vārti IDO - SLIM HOME

Sekcijveida garāžu vārti atbilst eiropas standartiem un ir optmālais risinājums Jūsu mājām un telpām, pret kurām nav augstas siltumapgādes pasības . Vārtus izgatavosim precīzi pēc Jūsu mērījumiem un personiskajām vajadzībām.

SLIM - slēgtā kontura paneļi (biezums 20mm) tiek izgatavoti no augstas kvalitātes cinkota tērauda slāņa, atbilstoši standartam UNI EN 10326 un piepildīti ar augstā blīvuma (40 +/- 4 kg/m3) poliuretāna putām. Šādai paneļu konstrukcijai ir ļoti spēcīga aizsardzība pret saules stariem. Siltumvadītspēja - 0,99 Вт / м2К. Konstrukcija 100% aizsargā no pirkstu iespiešanas.

Pārslēdze.Pateicoties jaunai konstrukcijai IDO - SLIM HOME garāžu durvīm savienojumam nepieciešams min. 190 mm augstums.

Darba cikli.Garāžu vārti aprīkotas ar atsperēm Torsion, kuru izturība ir 15000 - 50000 atvēršanas - aizvēršanas cikli, diametrs 51 mm. Visi vārti aprīkoti ar aizsardzību pert lūzumu atsperēs.

Tiek izgatavotas no cinkota tērauda, biezums 1.5 mm. (Visi savienojuma darbi tiek veikti, tā saucamā aukstā kniedēšana, tapēc galvāniskais aizsarg slānis netiek skarts). Konstrukcija IDO - SLIM HOME ļoti izturīga un labi aizsargātā pret koroziju.

No standarta krāsu paletes tiek piedāvāti RAL9010 (baltie), RAL7016 (tumši pēlēkie) un RAL8014 (brūni). Iekšpusē vārti standartā balti. Pēc klientu pieprasījuma ir iespējams nokrāsot jebkurā krāsā no RAL paletes. Krāsošanai izmanto augstākās kvalitātes vācu divkomponentu krāsas, kas nodrošina krāsu izturību un piesātinājumu, un nav tendētas uz izbalēšanos.

Pieprasījumu un jautajumus cenu aprēķināšanai sūtīt uz e-pastu :

svmodul@inbox.lv

Pirms apmaksājiet rēķinu, lūdzam sazināties ar operatoru  - 29731499

 

 

 

 

 

 

 

Razotājs: Itālija