cart0

Pirkumu grozs

0.00 €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs!

SD

Modelis: SD
Pieejamība: 2-3 nedēļu laikā
pēc pieprasījuma

Sekcijveida garāžu vārti SD

Piedāvājam sekcijveida veramos vārtus mājai, rūpniecības vai komerc ēkām. Tie ir labākais risinājums, ja ēkas konstrukcijā nav paredzētas pacelamie garāžu varti. Vārti tiek izgatavoti no „sendvičpaneļiem” pēc individuāliem izmēriem (izgatavošanas laiks 2-3 nedēļas). Maksimālais izmērs 4000*4000 mm.

BASIK - slēgtā kontura paneļi (biezums 40mm) tiek izgatavoti no augstas kvalitātes cinkota tērauda slāņa, atbilstoši standartam UNI EN 10326 un piepildīti ar augstā blīvuma (40 +/- 4 kg/m3) poliuretāna putām. Šādai paneļu konstrukcijai ir ļoti spēcīga aizsardzība pret saules stariem. Siltumvadītspēja - 0,58 Вт / м2К. Konstrukcija 100% aizsargā no pirkstu iespiešanas.

Standarta krāsu paletē tiek piedāvatas 6 krāsas, bet pēc klienta pieprasījuma iespējams nokrāsot jebkurā no RAL paletes krāsā. Krāsošanai tiek izmantotas vācu augstākās kvalitātes divkomponentu poliuretāna krāsas, kas nodrošina krāsas izturību un piesātinājumu, un nav tendetas uz krāsas izbalēšanu.

Pie veramiem vartiem varam piedāvāt:

  • Durvju rāmis no formas caurules 88*44mm. Vārtus ar tadu rāmi ieteicams uzstādīt tādās telpās, pret kurām izvirzītas austas hermētiskuma prasības;

  • Tērauda rāmis 40*40mm ieteicams telpām, kurām hermētiskuma prasības netiek izvirzītas;

  • Rūpniecības vārtiem ir iespējams uzstādīt durvis, ja ir vajadzība bieži ieet un iziet no telpas;

  • Pēc pieprasījuma ir iespējams uzstādīt ovālus vai taisnstūra logus no triecienizturīga polikarbonāda.

Pieprasījumu un jautajumus cenu aprēķināšanai sūtīt uz e-pastu : svmodul@inbox.lv

Pirms apmaksājiet rēķinu, lūdzam sazināties ar operatoru - 29731499

 

 

 

 

 

 

 

Razotājs: Itālija